• PRE ŽIAKOV

• Milý žiak, žiačka,

som školskou psychologičkou ZŠ Ždaňa, ktorú navštevuješ.

Volám sa Mgr. Lenka Tóthová a v prípade záujmu sa na mňa môžeš obrátiť.

V čom Ti rada pomôžem?

• ak sa potrebuješ o niečom porozprávať, zdôveriť sa, poradiť sa, opýtať sa,
          • ak prežívaš ťažké obdobie,
          • ak máš pocit, že sa Ti nedarí, ak Ťa niečo trápi,
          • ak sa Ti ťažko učí, ak si nevieš nájsť správny systém učenia,
          • ak Ťa trápia vzťahy (v škole, doma, medzi kamarátmi),
          • ak Ti niekto ubližuje, alebo vieš, že je ubližované niekomu inému,
          • ak chceš na sebe niečo zmeniť, zlepšiť,
          • ak máte problém v triede a potrebujete pomoc pri riešení...

Riadim sa pravidlom mlčanlivosti. To znamená, že to, o čom sa rozprávame, ostáva iba medzi nami. Výnimkou je, ak Ti niekto ubližuje, ak chceš niekomu ublížiť ty, alebo ak chceš ublížiť sebe.

Kde ma môžeš nájsť?

Na poschodí, stačí zaklopať. Ak mám na dverách oznam ,,Nerušiť“, prosím neklop. S niekým vtedy pracujeme a potrebujeme súkromie.

Kedy za mnou môžeš prísť?

Kedykoľvek cez prestávku alebo po vyučovaní. Ak budeme potrebovať dlhší čas, dohodneme si spoločné stretnutie.

V škole sa nachádzam každý druhý týždeň od pondelka do piatku od 7.30. do 15.30

Odpoviem na slušné otázky a odkazy. Môžeš sa pýtať aj anonymne – nemusíš sa podpísať.

Som tu pre Teba a rada si Ťa vypočujem .

tothova1@zszdana.sk

• Základná škola, Jarmočná 96, Ždaňa
      • T.č. škola: 0556980001 Riaditeľka: 0911971935 mail: riaditel@zszdana.sk Zástupkyňa mail: zastupca@zszdana.sk Školská jedáleň: 055 6980065 mail: jedalen@zszdana.sk Ekonóm: 055 7288661 mail: ekonom@zszdana.sk
      • ZŠ , Jarmočná 96, Ždaňa, 044 11 Ždaňa, Jarmočná 96 okr. Košice-okolie 04411 Ždaňa Slovakia